باید بسیجیان جهان اسلام در فکر ایجاد حکومت بزرگ اسلامی باشند و این شدنی است. | امام خمینی (ره)
تجدید پیمان با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب

محسن رضایی فرمانده سپاه ملارد به مناسبت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از اعزام زائرین شهرستان ملارد به مرقد مطهر رهبرکبیر انقلاب اسلامی خبر داد و در ادامه گفت: با توجه غوغای شبکه‌های رسانه‌های معاند در جهت تضعیف حضور مردم علاقمند به حضور در مراسم بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، ما در جهت تسهیل در اعزام زائرین مشتاق به حرم آن بزرگوار نهایت سعی و تلاش خود را تسهیل اعزام جمعیت عظیم مردم شریف ملارد نهایت تلاش خود را خواهیم انجام داد.

وی با اشاره به نقش اساسی امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی ادامه داد: امام بزرگوار نمادی از اسلام است که مسیر زندگی مسلمانان را برای جامعه اسلامی جهان تبیین و روشن نمود.

محسن رضایی گفت: با توجه به تلاش ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان که با دستگاه های اجرایی این شهرستان انجام شده است اعزام زائرین مشتاق انجام میشود بسیجیان و عموم عاشقان رهبرکبیر انقلاب در قالب بسیج محلات و اقشارو عموم مردم اعزام خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ملارد ادامه داد: هر سال شاهد استقبال آحاد مردم به حضور در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) هستیم گفت: جوانان با آرمان های رهبر کبیر انقلاب، روحیه استکبار ستیزی و سازش ناپذیری امام خمینی (ره) با شیاطین بزرگ جهان، از اهداف هر چه باشکوه بزرگداشت بیست وششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) است. سالروز انتخاب مقام معظم رهبری مرهمی برای آرامش قلوب ملت شهید پرور ایران اسلامی بود.

محسن رضایی در پایان گفت: مردم و مسئولین شهرستان ملارد همکاری‌های خوبی در جهت برگزاری بهتر این مراسم داشتند.

پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران شهرک جعفریه نیز از تمام مسئولین جهت برقراری نظم و امنیت این مراسم کمال تشکر و قدردانی را دارد.

منبع خبر: خبرگزاری بسیج

25پسند
3392بازديد

ممكن است اين موارد را هم بپسنديد!

۱ پاسخ

  • یک بسیجی۱۷ خرداد, ۱۳۹۴ در ۲۰:۵۵

    حاج محسن عاشقتم…

    پاسخ

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!