باید بسیجیان جهان اسلام در فکر ایجاد حکومت بزرگ اسلامی باشند و این شدنی است. | امام خمینی (ره)
انهدام باند قاچاق داروی تقلبی در شهرک جعفریه

به گزارش پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران، جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران؛ از کشف بیش از ۱۵۵ هزار عدد قرص قاچاق و داروی تقلبی در شهرک جعفریه شهریار خبر داد.

سرهنگ “گلزاری” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی دریافت اخبار مبنی بر فعالیت باند تهیه و توزیع داروی تقلبی در شهرک جعفریه ، دستگیری اعضای این باند در دستور کار پلیس شهرستان شهریار قرار گرفت.عای این باند توزیع داروی تقلبی در شهرک جعفریه را شناسایی کردند؛ ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات ضربتی موفق شدند سه متهم را حین بسته‌بندی داروهای خارجی قاچاق در کارگاه دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: در این عملیات، ۱۵۵ هزار و ۴۲۰ عدد قرص قاچاق و.. کشف شد؛ متهمان به منظور تحقیقات تکمیلی احتمالی دیگر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

با توجه به نبود کلانتری در شهرک جعفریه و گشت‌های مستمر پلیس در این منطقه متاسفانه شاهد افزایش وجود جرم در شهرک جعفریه هستیم؛ که ان‌شاء‌الله با راه‌اندازی کلانتری ۱۹ در این محل طبق مصوبه پلیس و با همکاری شهرداری به زودی شاهد بهبود امنیت این منطقه خواهیم بود.

در انتها نیز از طرف اهالی محترم شهرک جعفریه و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران از زحمات این عزیزان قدردانی و تشکر می‌شود.

18پسند
5296بازديد

ممكن است اين موارد را هم بپسنديد!

۲ پاسخ

 • محمد رضا۱۹ شهریور, ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۷

  بچه های شهرک و دست کم گرفتین شما،
  کلانتری کمه واسه اینا! باید یگان ضد شورش مستقر شه اینجا 😀

  پاسخ
 • محمد طاها۲۱ شهریور, ۱۳۹۴ در ۱۸:۰۳

  واقعا!؟

  پاسخ

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!